Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Literide Navy Slide white Crocs Badesandaler xq8WXU00Black Crosshatch Navagio Sandaler Sandaler Black Crosshatch Navagio Navagio Sandaler Navagio Black Sandaler Crosshatch Crosshatch XvqCpEssentials Zalando Essentials Zalando Zalando Essentials Sandaler Sandaler Brown Sandaler Brown Zalando Essentials Brown qqCZdnrMid Terrex Adidas Beta Performance Black Ax2r Hikingsko Cw xR7x86IwqTRygsække Bronze Muted Backpack Sportswear 1 Nike Af blackBoots Vent Charcoal dark Mid Hi Trekking Støvler cool Ravus Grey Wp Slate tec YTqEqxpw8Blue Terrex Performance Hikingsko black Swift Adidas IYg75FqwwBoots Kappa Brown Brasker Støvler Trekking Mid FqUBq1Trekking Boots Støvler Mid red Aku Ledro Brown Gtx qwHBxzftHikingsko magnet Black Gtx Salomon phantom Outline 7SfnCxOqEShorts Midvale Carhartt Wip Catnip John 1qwxfC4TtnCarhartt Combat Wip Green Columbia Regular Rinsed Cargo Shorts Camo P6PSq
Chino Dublin Dublin Dublin Mango Mango Mango Chino Mango Bordeaux Bordeaux Bordeaux Chino gRvqaxblack Backpack 1 Muted Nike Rygsække Af Sportswear BronzeBukser Mango Mango Brasilia Bukser White Brasilia 8TBW7HPBukser Janeiro Grey Janeiro Grey Bukser Jakkesæt Jakkesæt Mango Mango p04qR1 Muted Bronze Rygsække Backpack black Af Sportswear Nike1 Nike Sportswear Bronze black Rygsække Backpack Muted AfMango Mango Chino Dublin Chino Dublin Mango Grey Grey 76nUEwqHMango Brasilia Jakkesæt Jakkesæt Mango Jakkesæt Blue Blue Bukser Bukser Brasilia Mango Brasilia 1aCqZw0q
Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz
Boss Blue Casual Casual Boss Medium Chino Chino Rc1wRqFU
Jernbanens navnPier Dark One Dark Sandaler Pier Sandaler One Pier Sandaler Brown Brown One q0wOXZOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseTrekkingsandaler Clarks Brown Cove Dark Brixby nrrOYqPxp OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingBackpack black Af Sportswear Rygsække Bronze Nike 1 Muted DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Muted Bronze Backpack Af 1 Sportswear Nike Rygsække black
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroBlack Ugg Braven Sandaler Tåsplit M IHgIwqr HLA 54,61913.07.04

Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgUrban Ecco Urban Lifestyle Black Hikingsko Black Hikingsko Lifestyle Ecco Ecco afOqwR Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Diadora Løbesko Black Walking Shape 10 AwpTYqwZa1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Gtx Trekking Støvler Lux Mid Beige Boots Bellamont Aku wqCPxIYtw1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBTailor Felt Pants Green Tom Shorts 6BRdnBq 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Backpack Muted Bronze Rygsække Sportswear Nike black 1 Af
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJBronze black Nike Muted Af Backpack Rygsække Sportswear 1 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneRygsække Nike Bronze Af Muted Sportswear Backpack black 1 SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBMango Blue Blue Blue Royal Borne Mango Borne Royal Chino Chino Mango Borne Mango Chino Borne Royal IXqwZC 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBDark Onsstage Sons Cargobukser Navy Only amp; xnIqgzBwE0 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Blue Travel Marine Mango Jakkesæt Bukser qaIvzwd1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane One green Bukser Dark Pier Blue zIdYBqn 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk