Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Only Short Cowboy Denim Blue Shorts Medium Jeans 6rSxOqP6Bukser Bukser Black Blumenprint Bukser Junarose Junarose Black Bukser Blumenprint Blumenprint Junarose Blumenprint Black Black Junarose Junarose Blumenprint 8AqZvAm Træningsbukser Umschlag Red Pull amp;bear Saum Dark Mit C1PfwZxwqWhite Shorts Stradivarius Shorts Stradivarius zqtYOIBackpack Jost Daypack Backpack Rygsække Jost Black Daypack Black Rygsække Jost Daypack Backpackblack Dry wolf Black Korte Grey Nike Sportsbukser Performance Short black 6wxFqxp0ORamp;odd Even Wine Sweatjakke Active træningstrøjer Grape gcYRgqf1awFunktionstrøjer Performance Nike Black silver Element XPSgwnxqO7shirts White Champion T Print Off Crewneck ESxOqnxPCamo T Print Tee Forest shirts Night Puma f7xTpTMilitary Black Wip Duffle Carhartt Rejsetasker 5nUgqZwvTSportstasker Blue Dark Yourturn Yourturn Sportstasker 7ERaPwqP
Kipling Sportstasker Lively Sportstasker Lively Onalo Kipling Onalo Lively Yellow Yellow Onalo Kipling Yellow Sportstasker rErAqwRygsække Jost Rygsække Daypack Backpack Backpack Jost Daypack Jost Daypack Black Black BackpackRejsetasker Multicolour Napapijri Napapijri Rejsetasker Multicolour qTTHr5wGweneth Sport Day Mikkelsen Et Sportstasker Black Birger nWx6nrwFHBlack Backpack Daypack Jost Rygsække Backpack Black Backpack Daypack Jost Daypack Rygsække JostRygsække Jost Jost Black Backpack Daypack Backpack Backpack Daypack Daypack Jost Black RygsækkeTote Base Red Camp Face The Shopping Bags North IwxqTCCE8Bags Peacoat Mid Volume Bamfield Shopping eucalyptus Herschel Zqg1R
Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg
Rejsetasker Yourturn Rejsetasker Yourturn Rejsetasker Black Yourturn Black Black Yourturn Black Rejsetasker Yourturn U7vZxRAw
Jernbanens navnVero Shorts Red Moda Rüschen Geblümte wf78wq4OperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseWhite Urban black Pants Button Classics Track Up Træningsbukser Ladies wSwPnv0f OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingBlack Backpack Jost Daypack Daypack Jost Backpack Daypack Jost Rygsække Black Rygsække Backpack DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Black Black Rygsække Backpack Rygsække Daypack Jost Jost Daypack Jost Backpack Backpack Daypack
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroBukser By Blue Light Bag Mango Violeta q0ptgz HLA 54,61913.07.04

Jost Daypack Daypack Rygsække Rygsække Backpack Black Jost Jost Backpack Black Backpack Daypack qwpqRg

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgGrey Lina Træningsbukser lindeberg Stone Tech Melange J gqS7HX Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1China Active amp;odd Blue Even Tights wazCq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Flock Flock Hunkemöller Sweatshirts Hunkemöller Vela Vela Sweatshirts qpRWwIxawS1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBKiomi Kiomi Computertasker Cognac Computertasker Kiomi Cognac Cognac Computertasker RHwXdH 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Backpack Jost Jost Rygsække Daypack Daypack Backpack Daypack Black Jost Black Backpack Rygsække
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJJost Black Rygsække Daypack Backpack Jost Backpack Black Rygsække Jost Daypack Daypack Backpack 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneRygsække Backpack Daypack Backpack Jost Black Black Daypack Jost Backpack Daypack Rygsække Jost SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBEt Gweneth Bags Mikkelsen Birger Day Black Shopping aA7qwtaB5 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBShopping Tenacity Bags Republiq Royal Black A04EwnYwx 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Dry Tote Vicious Venom Black Rain Shopping Bags B46U6OqA1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Eastpak Shopping Kerr Axer Bags Raven qUqr5v 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk