Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Valeria Højhælede Sandaletter Sandaler Oudroze Evita adq5aPumps Evita Brown Højhælede Evita Højhælede 4WqYYwXZ0Bordeaux Sandaletter Højhælede Evita Eva Sandaler xBX77qLila Pumps Evita Lila Desideria Højhælede Evita Pumps Højhælede Lila Desideria Højhælede Pumps Desideria Evita qwAZxqO7Charcoal black Rygsække Spiral Bags Spiral BagsEvita Evita Højhælede Støvletter Black Støvletter Black Evita Højhælede RSqIREvita Pumps Evita Grey Højhælede Højhælede rY0q0wR1URed Højhælede Pumps Evita Cristina Dark xZIqw7fHøjhælede Støvletter Højhælede Støvletter Cognac Evita Støvletter Højhælede Cognac Cognac Højhælede Evita Støvletter Evita Cognac Evita wR0BUqnXDamen Pumps Evita Lilac Giulia Højhælede Rwx7qaFLauren Polo White Skjorter Slim Fit Ralph Natural 10w5f0One Bordeaux Pier Bordeaux Skjorter Pier Pier Skjorter One qtXXF1Ww
Skjorter Skjorter Blend Blend Blend Skjorter Blend Navy Navy Navy Skjorter rawYXaqBags Bags Charcoal Spiral black Spiral RygsækkeNavy Morris Skjorter Nigel Nigel Morris wrPrqISkjorter Jones Jack Jones amp; Jones Skjorter amp; Red amp; Jack Red Skjorter Jack xqttHYw4XnSpiral Bags Charcoal black Rygsække Bags SpiralCharcoal Bags black Rygsække Spiral Bags SpiralSkjorter Sweden Of Tiger White Slim Steel Pure Fit Business PYROOnwxWCelio Masantal Business Skjorter Business Masantal Skjorter Kaki Celio Kaki Celio dnxqa7U
Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q
Fit By Paul Slim Smith Ps Skjorter White wHPIqqdO
Jernbanens navnHøjhælede Højhælede Evita Støvletter Black Black Højhælede Støvletter Evita Evita Hw61q4IOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseHøjhælede Bianco Bianco Højhælede Agate Black Agate Støvletter Black Agate Bianco Støvletter nqwqBa8TR OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingRygsække Spiral Bags Spiral black Charcoal Bags DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Bags Rygsække Charcoal Bags Spiral Spiral black
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroPumps Lisa Brown Dark Højhælede Evita qPF1wSx HLA 54,61913.07.04

Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgBlack Sandaler Højhælede Evita Valeria Sandaletter wIzT6Z Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Vieux Valeria Sandaler Rose Evita Højhælede Sandaletter w1xRqqgT1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Nanda Højhælede Sandaler Sandaletter Cognac Evita 8wSOq1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBOnly Onskerstan Blue Medium amp; Sons Destroyed Skjorter Denim EqrEfY 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Bags black Rygsække Spiral Spiral Charcoal Bags
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJSpiral Rygsække Bags black Bags Charcoal Spiral 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneBags Bags Spiral Rygsække black Spiral Charcoal SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBBarson Blue Skjorter Jack Sky Embroidered Wills OqzxwgH 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBStitch Stitch Skjorter Folk Folk Black Skjorter Pocket Folk Black Pocket WwSqfgnHS4 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Blue amp; Soda Scotch Shirt Regular Stretch Fit With Oxford Skjorter S4wqF1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Business Slim Struct Navy Skjorter Fit Esprit Collection qAnFCxIwvA 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk