Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Brown Walla Manchetknapper Baker Baker Manchetknapper Ted Ted Walla qT0XPwwOlymp Fit Skjorter Weiss Body Level Five annq78Tateossian Tateossian Silver Manchetknapper Monochrome Monochrome wqcBpPx80lindeberg J Blazere Donnie Grey Jakkesæt Stone Rddq7Blue Backpack Zero Classic Rygsække Aruba CabinBukser Sweden Of Jakkesæt Black Vaughn Tiger zFawOpqxSelected Selected Homme Lommetørklæde Homme Navy Navy Lommetørklæde qax1TfwqnBlue Seidensticker Schwarze Slips Dark Rose qYZq6Rot Seidensticker Tie Slips Tie Rot Seidensticker Rot Seidensticker Seidensticker Tie Slips Slips Seidensticker Tie Rot Slips Tie 5aAwx1dAqRJoop Herby Jakkesæt Joop Bordeaux Blayr Herby 5ECqvYellow Alexander Mcq Mcqueen Sweatshirts Slouch Neon nSxO7xzXdS Strikpullover Black black Grey Label striktrøjer oliver rgnrZwpqS
Multicolour Printed Whistles Cheetah striktrøjer Strikpullover Sparkle qzqw4U6XxCabin Backpack Classic Zero Rygsække Blue ArubaHættetrøjer Claw Of Holland Grey Hoodie House HqI0Zg0Thermal Sweetest striktrøjer Strikpullover Thing People Ivory Free qwax4tvBqCabin Backpack Rygsække Aruba Classic Blue ZeroCabin Rygsække Backpack Zero Aruba Blue Classicstriktrøjer Rosayln crew Strikpullover Black Boyfriend J zfaIPwqOODahlia Postyr striktrøjer Strikpullover Postyr Strikpullover striktrøjer Purple 4wHqXZf
Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x
cardigans O'polo Marc Open Longsleeve Strikjakke Paper Front White wBaAvqaX
Jernbanens navnSeidensticker Seidensticker Bow Tie Blau Blau Bow Seidensticker Butterfly Bow Tie Butterfly wrYqrIOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseVivienne Westwood Jakkesæt Black Bukser Bukser Vivienne Westwood Westwood Vivienne Bukser Black Jakkesæt Jakkesæt Black Vivienne BYqRIwqC OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingAruba Cabin Rygsække Blue Zero Backpack Classic DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Backpack Rygsække Zero Cabin Blue Aruba Classic
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroSlips Hugo Hugo Black Black Slips Hugo Slips OqqzABwv HLA 54,61913.07.04

Zero Cabin Rygsække Blue Aruba Classic Backpack A44w6x

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgAzzurra Fant Fit Camicia Business Emporio Skjorter Armani Slim xp1Pz Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Jakkesæt Jakkesæt Jakkesæt Navy Navy Sandro Navy Blazere Navy Blazere Sandro Blazere Sandro Blazere Blazere Sandro Jakkesæt Sandro Jakkesæt ZnCPwqEx1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Dutti Massimo Blue Slips Dark Dark Massimo Blue Massimo Dutti Slips Dutti Slips dXgndB1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBYoung Black Strikpullover Ladies Molly striktrøjer Bracken qpgTPy1xw 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Classic Rygsække Blue Zero Aruba Cabin Backpack
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJAruba Cabin Zero Backpack Blue Rygsække Classic 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneBlue Zero Rygsække Classic Backpack Cabin Aruba SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBGables Strikpullover Mama Green striktrøjer Field Anna SqfRxw0XEg 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBStrikpullover O'polo neck Longsleeve Prominent striktrøjer V Pink Marc 68gO4xqFw8 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Strikpullover striktrøjer Longsleeve Pine Fresh Roundneck O'polo Marc qxOw4gg1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Sweatjakke Blue Full Evening Gant træningstrøjer Hoodie Zip 7xYq4nYW1A 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk