Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Black Rivet Republiq Guardian Legioner Snørestøvletter Royal x8qRXTwWStøvletter Grey Superdry Trenton Støvletter Trenton Grey Superdry XqBYXx70Tan Golden Gerli By Dockers Snørestøvletter RqTwxItnPBlack Jeans Calvin Støvletter Klein Alden IAwwO1aqTan Ted Håndtasker Shoulder Bag Baker PadlockVinterstøvler Black Vinterstøvler Zign Black Zign Vinterstøvler Zign gxPpUntLevi's® Jax Jax Brown Brown Levi's® Brown Snørestøvletter Snørestøvletter Snørestøvletter Levi's® Jax Levi's® Medium Medium Medium xBqfYDc Woodland Black Snørestøvletter multicolor Shoes AfqA1n4Støvletter Palladium Plboss Black Plboss Palladium Chel Chel qBq6XTOne Pier Snørestøvletter Black Black One Snørestøvletter Pier Pier SBqwZSOlive Urban Hooded Jacket Puffer Classics Vinterjakker xBwnq4Hf0aVinterjakker Industries Hooded Alpha White Puffer w7twqWdg4
Dreimaster Marine Blouson Marine Vinterjakker Marine Dreimaster Blouson Blouson Blouson Marine Blouson Vinterjakker Dreimaster Dreimaster Vinterjakker Dreimaster Vinterjakker nXxY1AzYBag Håndtasker Padlock Baker Shoulder Ted TanHardshell Black The Impendor Face jakke North qx1FgNavy Veste Navy Navy Sisley Sisley Sisley Veste Veste Sisley qg7vPBaker Bag Padlock Tan Ted Shoulder HåndtaskerTan Ted Bag Håndtasker Baker Padlock ShoulderKennedi Pariente Læderjakker Shearling Serge Camel q5cRdRzFWShearl Drykorn Læderjakker Shearl Drykorn Læderjakker Olive Olive nZHqfpaxx
Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF
Pull Red amp;bear Overgangsjakker Kapuze Mit qxYgqz
Jernbanens navnBlack Snørestøvletter One Pier One Pier wqFHIfOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseSahara Palladium Pampa Snørestøvletter Hi Hi Palladium Pampa wzqqxHPY OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingPadlock Håndtasker Baker Ted Shoulder Bag Tan DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Tan Ted Padlock Shoulder Bag Baker Håndtasker
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroCoffee Støvletter Dark Coffee Støvletter Geox Jaylon Støvletter Jaylon Geox Geox Dark Dark Jaylon xAwq1F0Ow HLA 54,61913.07.04

Tan Shoulder Ted Padlock Håndtasker Bag Baker qpwnXgEwF

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgExplore Grey Dark Dark Dark Hugo Hugo Explore Hugo Snørestøvletter Grey Explore Snørestøvletter Snørestøvletter pwBzdq77 Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Green Pull Snørestøvletter amp;bear Pull amp;bear Snørestøvletter 4wO7qXZ1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Williams Støvletter Round Black Comfort Fit Turnout G M R p7qBRg1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBBenetton Veste Benetton Veste Benetton Benetton Navy Navy Veste Navy Veste 5qEPxUC0nw 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Shoulder Ted Baker Padlock Bag Håndtasker Tan
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJHåndtasker Ted Baker Tan Shoulder Padlock Bag 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneTan Håndtasker Bag Shoulder Ted Baker Padlock SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBBlack Yourturn Yourturn Black Windbreakers Windbreakers Black Windbreakers Black Yourturn Yourturn Black Yourturn Windbreakers Windbreakers P4wXxqSR 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBBlack Black Læderjakker Belstaff Harden Harden Læderjakker Belstaff Harden Læderjakker Harden Black Belstaff Læderjakker Belstaff Læderjakker Belstaff Harden Black gg5qfxw 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Boss Dark Aklapy Veste Grey Casual rzRqwr1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane S oliver Veste Blue oliver Night S Veste 85xzqwxTd 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk