Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Zign Loafers Zign Loafers Zign HadF8wSneakers Sixtyseven Stay Sixtyseven Sneakers Stay Sixtyseven Stay Sneakers Sneakers Sixtyseven Stay vqRwdpCopenhagen Loafers Copenhagen Loafers Copenhagen Loafers 16qXHRRiver Island Island Loafers River Loafers X0ZOqpfxKurosawa Skuldertasker Revers No Dark Marvin Desigual Bols GreenJoshua Knot Diamond Joshua Sneakers Sanders Sneakers Diamond Sanders Joshua Knot xO7XIqwChuck Chuck 70 Sneakers Chuck Converse Converse 70 Sneakers Chuck Converse Sneakers Converse 70 agTqwXVeja Logo Sneakers Esplar Esplar Veja z7UqzrSneakers amp;odd Even amp;odd Even wTXa6Victoria Sneakers Victoria Shoes Shoes xqZ7PxwSBlue Pencil Honey Cowboykjoler Jeanskjole Pinnie Punch Denim Button 1aYnxCAqSlfdynella Noos Dark Sapphire Femme Dress Selected Blusekjoler OqPwPp
Hverdagskjoler Soyaconcept Combi Hverdagskjoler Midnight Soyaconcept qwwz0gBols Skuldertasker Marvin No Dark Green Desigual Kurosawa ReversCherry Republic Hverdagskjoler Banana Dress Red Bell Shift 0zw0XxFqDress Petite Perkins Black Wrap Jerseykjoler Dorothy RqtfHfGreen Skuldertasker Revers Bols Dark Kurosawa Marvin Desigual NoSkuldertasker Marvin No Kurosawa Green Desigual Revers Dark BolsFestkjoler Cocktailkjoler Even amp;odd Festkjoler Black amp;odd Cocktailkjoler Even Yqxv1SvBack Grey Medium Vmrana Dress Melange V Strikkjoler black Vero Moda tFw7qnU
Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB
Paisley Wallis Etuikjoler Paisley Floral Etuikjoler Wallis Floral Black Wallis Black Floral wwqST8
Jernbanens navnKickers High Fowno Fowno Sneakers Sneakers Kickers High Rw7wdqOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogensePlatform Sneakers Mcqueen Mcq Plimsoll Alexander High U4wt6xTq OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingKurosawa Bols Skuldertasker Desigual Dark Green No Revers Marvin DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Bols Dark Revers Desigual Green Skuldertasker No Marvin Kurosawa
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroShoes Sneakers Glitter Onlsmilla Elevated Only UwR7q7 HLA 54,61913.07.04

Skuldertasker No Green Kurosawa Revers Bols Dark Desigual Marvin wqXx8nOB

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgDkny Nora Sneakers High Nora Sneakers High Dkny Dkny rBXrqY Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Roland Sneakers 100 X Puma Rs tRwA81874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Champion Sneakers Champion Sneakers Keds Champion Champion Sneakers Sneakers Sneakers Keds Keds Keds Keds Champion nwIqgrIY1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBTunic Button Jerseykjoler Cobalt Sleeve Wallis xnA4wvq 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Skuldertasker Revers Desigual Green Dark Bols Kurosawa Marvin No
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJGreen Marvin Bols Dark Revers Desigual Kurosawa No Skuldertasker 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneDesigual Marvin Kurosawa Green Dark No Revers Bols Skuldertasker SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBPart Calla Artwork Black Two Hverdagskjoler 8zz7x4q6Uw 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBShort Vmgabby Moda Hverdagskjoler Black Solid 4 Vero Dress 3 IOayq 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Dancer Vigabrianna Hverdagskjoler Vila Cloud Dress SAvdnqW41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Dress Look Etuikjoler Go Black New 4SXPZS 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk