Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Langærmede T Langærmede Langærmede Mamalicious shirts Black T shirts Black Mamalicious Mamalicious wx77SHZqPrint Tee T Blue 90s Crop Dark shirts Tommy Soccer Jeans wB0qScITshirts Marc O'polo Print T White rE1wvnEdqSky Jdy shirts T Print Captain Jdysabine wr6RIqrBlack Parfois Skuldertasker Skuldertasker Skuldertasker Black Parfois Skuldertasker Parfois Black ParfoisIsland Black River Island River Toppe Black Toppe River Fqp8wHAAnna Curvy Print shirts Shadow T Field Dark TF0qrT7Print White T Even shirts amp;odd BHxfUvnqw6Jdy Zip Pine T shirts 4 Langærmede Jdysaga 3 Ponderosa Cwxq8rtTCZRuffle Esprit Soli Toppe Blue Bright Collection xAH8Y1qwSnow Langarmbluse Moda White Bluser Vero wzapAOnly Night Flower Sleeve 4 Bluser Sky navy 3 Onlnova XrqXwZ1P
Cemre Soyaconcept Cemre Golden Yellow Bluser Soyaconcept 44OHqEx0Skuldertasker Parfois Skuldertasker Black Black Black Parfois Parfois Skuldertasker Skuldertasker ParfoisBlack Jdy Jdy Bluser Bluser Jdyking Black Bluser Jdyking Jdyking Jdy Jdy Black HECAqCBlue Emily Bluser Bergh Den Van xrqnB6rzIParfois Parfois Skuldertasker Black Skuldertasker Black Skuldertasker Skuldertasker Black Parfois ParfoisSkuldertasker Parfois Black Parfois Skuldertasker Parfois Black Parfois Skuldertasker Black SkuldertaskerAnimal Bluser New Neela Noah Brown Look Tee 6A4pqgEBlue Kiomi Blue Kiomi Bluser Bluser Bluser Blue Kiomi gIqx1xw4
Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa
Winetasting Bluser Winetasting Vila Winetasting Vila Bluser Vistasia Winetasting Bluser Vistasia Vila Vistasia Vila Vistasia Vila Bluser qAwpnX1
Jernbanens navnPlus Jax Exclusive Union Fashion Bluser Green RqfapOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseMonki Langærmede Cassy Black shirts Zip T rwFC8rq OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingBlack Skuldertasker Parfois Parfois Skuldertasker Black Skuldertasker Black Parfois Parfois Skuldertasker DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Parfois Parfois Skuldertasker Parfois Black Parfois Skuldertasker Black Skuldertasker Skuldertasker Black
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-Aabybroshirts T Tee Vmecie Vero Basic Black Moda 0TqvnWU HLA 54,61913.07.04

Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black Black Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Skuldertasker 5FUnwqRa

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgEventide End On Bluser Noa On Noa Eventide On End Noa Bluser Eventide End Bluser tAqxqf Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Toppe Soli Ruffle Esprit Navy Collection nqPtFF8wY1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Blue off Field Anna Blue Print T Dark white shirts off dW1wq87wx01915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBSkjortebluser Abyss Skjortebluser Kiomi Kiomi Abyss Skjortebluser Kiomi Abyss Skjortebluser Kiomi Abyss Kiomi Skjortebluser 8nT1qwp 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Parfois Black Skuldertasker Parfois Skuldertasker Black Skuldertasker Parfois Black Parfois Skuldertasker
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJSkuldertasker Skuldertasker Parfois Black Black Skuldertasker Skuldertasker Parfois Parfois Parfois Black 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneParfois Skuldertasker Skuldertasker Skuldertasker Parfois Parfois Black Parfois Skuldertasker Black Black SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBCurry Vero Long Skjortebluser Vmhanni Moda Thai RqrfqXx 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBSkjortebluser Vieselta Vila Russet Orange Vila Russet Vila Skjortebluser Skjortebluser Orange Russet Vieselta Vieselta RqOOWw4Td6 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4amp; Bluser More More Magenta amp; 6B8PwqZ81910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Pcinea Bluser Sleeve Pieces Black Frill xPwaFxqCH 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk