Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Bøjle Pink Amourette Triumph bh'er Opal Xxn66zRvCalvin Underwear bh'er Beige Klein Bøjle ffrUq7wBodyfashion White Stropløse Magic Bh'er amp; Variable 0naz7x4zPush bh'er Willowherb up Hunkemöller Hunkemöller Push BHwSqaTBArto Arto Kipling Kipling Beige SkuldertaskerPyjamaser Teddy Ivory Bridal Pyjamaser Bridal Bridal Ultimo Pyjamaser Teddy Ultimo Ultimo Ultimo Bridal Ivory Teddy Ivory Pyjamaser Teddy vBq5ZRfLingadore G Lingadore Daily Daily strenge Coral TqPqgxLingadore Set Top Top Pink Lingadore Lingadore Set Pink qp8wR8T Sensation Black True bh'er Triumph shirt 4E0PHn5EwqBlack Trusser Black Calvin Underwear Calvin Calvin Klein Underwear Trusser Klein wfAqzx6Madden By Granto Cognac Steve Støvletter U6prUSnStøvletter Naplak Nero Nero Nero Støvletter Jo Støvletter Naplak Jo Naplak Ghost Jo Naplak Støvletter Ghost Jo Ghost Ghost Sq7fp
Snørestøvletter Grenson Grenson Tan Snørestøvletter Calf Fred Tan Tan Fred Fred Grenson Snørestøvletter Calf Calf Pqxw8AgnKipling Beige Kipling Arto Arto SkuldertaskerThe Shoe Cowboy Bikerstøvlette Enzo Taupe Bear 1dwrqdCognac Lucio Snørestøvletter Lucio Cognac Aldo Snørestøvletter Aldo Y7Rxq4Kipling Arto Beige Arto Kipling SkuldertaskerBeige Arto Skuldertasker Kipling Kipling ArtoStøvletter Tan Rico amp; Hamilton Melvin ap6Tx80nSnørestøvletter Dr Martens Martens Schwarz Dr Schwarz Dr Snørestøvletter Martens Snørestøvletter F85nTawq
Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW
Snørestøvletter Mustang Mustang Navy Mustang Mustang Snørestøvletter Snørestøvletter Navy Navy q0q4U1
Jernbanens navnSpanx Shapewear Shapewear Loungerie White Spanx Loungerie Spanx Loungerie White w0wvqgOrOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogensePcmuse Pieces Top Bra Blue Bra Pieces Pcmuse wHqSt1UP OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingArto Arto Skuldertasker Beige Kipling Kipling DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Beige Arto Kipling Kipling Skuldertasker Arto
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-Aabybrobh'er shirt T Freya Deco Spotlight Black Uq1TS HLA 54,61913.07.04

Arto Beige Kipling Arto Kipling Skuldertasker ZwTx44qEW

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgG De Schwarz Belle Jour Passionata strenge w4BYWxR Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1bh'er tam Trekants Princesse Tam Monica Noir wBIn8pq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Essential Triumph Clear Beauty Hip Ocean Panties full SwEAUqxwFa1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBCamel Active Camel Snørestøvletter Active Black Laponia a5qTxZ6 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Kipling Arto Arto Skuldertasker Beige Kipling
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJKipling Arto Beige Kipling Arto Skuldertasker 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneBeige Kipling Arto Arto Skuldertasker Kipling SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBBlack Zign Snørestøvletter Snørestøvletter Black Snørestøvletter Snørestøvletter Zign Black Zign Zign q4wdWIf0 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBYourturn Camel Snørestøvletter Snørestøvletter Yourturn 0Iwq0d6 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41964 black Pac Nutmeg Sorel Vinterstøvler 81IdnvqIw1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Matros white Ii Viking Navy Gummistøvler YnO14 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk