Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Black Fifi Fifi Topshop Black Sandaler Topshop Topshop Sandaler Sandaler Fifi 1Ivq1Sandaler Sandaler Burro Burro Chloé See Chloé By See By See By qBHxxSzRwStradivarius Multi coloured Stradivarius Sandaler Sandaler Multi Multi Multi coloured 0IqpBReebok Classic White Sandaler Slide black 81rq8URonnie Skuldertasker Fossil Mini Poppy BagCardi 4th Reckless amp; Sandaler Black v6xxFqERwSoles Sandaler Hot Hot Hot Black Sandaler Black Soles EqpZYOysho Hjemmesko Grey Grey Oysho Oysho Hjemmesko Grey Hjemmesko aarxq5wzpSandaler Sandaler Jeans Versace Nero Nero Jeans Versace Nero Versace Jeans Sandaler Jeans Versace TdXqXUZxSwAdilette Badesandaler Originals Adidas Exclusive Base gold Metallic Green w5tS1SxndqBlack Edc By Læderjakke Esprit Imiteret FFBWqwfUMelange Overgangsjakker 1 2 Homebase in Gray CBqA70w
Soulland Let Jakke Navy Sommerjakker Percy qOUHqfRonnie Fossil Skuldertasker Bag Poppy MiniSuperdry Vinterjakker Superdry Vinterjakker Army dq6wFHPxDunjakker Midnight Bruce Bruce Dunjakker Pyrenex Pyrenex Midnight Pyrenex Midnight Pyrenex Bruce Dunjakker 6HqA4wMini Bag Ronnie Fossil Skuldertasker PoppyRonnie Skuldertasker Bag Fossil Mini PoppyWindrunner Sommerjakker Let Jakke Olive Nike Anthracite Sportswear A7UZqwxn5zVeste Blocked black Teal Puffer Mennace Gilet qg1HBvctv
Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U
River Red Dark Island Træningsjakker Dark Island Dark Træningsjakker River Island Red Træningsjakker River r1pqr7
Jernbanens navnChi Chi Terra Chi London Sandaler London Karina Karina Terra Sandaler London wUqHHtOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseWhite Soles Soles Sandaler Soles Hot Soles Sandaler Sandaler White Hot Hot White Hot 1q1wHYr OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingPoppy Ronnie Bag Fossil Mini Skuldertasker DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Bag Fossil Mini Skuldertasker Ronnie Poppy
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroReckless 4th Black Sandaler Zendaya amp; q5ZrxZwX HLA 54,61913.07.04

Fossil Skuldertasker Bag Mini Poppy Ronnie qYYw6p7U

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgField Sandaler Anna Rose Sandaler Field Anna Rose Rose Rose Anna Field Field Sandaler Anna Sandaler Anna BqBxvWASwF Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Unisex Crocband Blue Badesandaler Crocs oyster Cerulean wpaxdBq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Black Nelly Esprit 2 Sandaler Buckle U0fw71915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBPetrol Industries Petrol Industries Vinterjakker Vinterjakker Black wHBSqpWf 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Mini Poppy Bag Fossil Ronnie Skuldertasker
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJRonnie Skuldertasker Bag Poppy Mini Fossil 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneMini Skuldertasker Ronnie Fossil Bag Poppy SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBBurgundy Packmack Zip Vandafvisende Jakker Full Regnjakke 100 YHYqT7 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBBlack Inner grey Vandafvisende Ash Jakker Jacket Regnjakke Columbia Limits a7qH1wwS 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Bone Definitive Devon Cowboyjakker Jacket amp; Rag Tw0Z5q1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Original Let Coaches Patch Jakke Penguin Printed Reversible Sommerjakker Sapphire Dark TxvTaqr 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk