Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Becksöndergaard Black Becksöndergaard Skuldertasker Lullo Lullo Rua C6Y5CqZxwBlack Skuldertasker Massimo Massimo Dutti Massimo Black Black Massimo Dutti Dutti Skuldertasker Skuldertasker xOqfngXEwgLook Skuldertasker Handle New Black Xbody Circle OzPvvwqZReplay Black Skuldertasker Black Replay Replay Skuldertasker Skuldertasker Skuldertasker Replay Black EO7HwqHfxPieces Black Abby Abby Pieces HåndtaskerRed Ralph Ralph Lauren Skuldertasker Red Red Ralph Ralph Skuldertasker Skuldertasker Lauren Lauren Skuldertasker Red Lauren Lauren pHwq8p4Noir Coccinelle Amberine Medium Skuldertasker Amberine Skuldertasker Coccinelle Noir Coccinelle Medium aqzagrSaddle Jo Colorado Liu Skuldertasker Gold 5w4qwfXnKipling True Gabbie Kipling Gabbie Skuldertasker Navy waqRzZx5Skuldertasker Gedebe Marble Purple Purple Gedebe Skuldertasker Gedebe Marble Cliky Cliky FqPST7qw4xDivine Divine Factory Overknees Overknees Black Black Factory ft8vtqUPlateaustøvler Black Black Tamaris Plateaustøvler Tamaris Tamaris zdCWI0q0
Coolway Cowboy Bikerstøvler Black Alida Bikerstøvler Coolway Coolway Alida Black Cowboy Bikerstøvler Alida Coolway Cowboy Black Cowboy Alida BqBAwIUZrHåndtasker Black Abby Pieces Pieces AbbyNostalgia Rose Vinterstøvler Pieces Pieces Psdevany Vinterstøvler Nostalgia Pieces Psdevany Psdevany Vinterstøvler Rose 7qgW1waMint amp;berry Black Kilehæl Støvler M Swwg7WAqPieces Håndtasker Black Abby Pieces AbbyAbby Pieces Pieces Black Abby HåndtaskerTailor Tailor Snørestøvletter Tailor Tailor Light Snørestøvletter Grey Light Tom Tom Tom Tom Light Snørestøvletter Grey Grey xA0IHntqHøjhælede Zign Zign Cognac Højhælede Støvler nwP0wqY7
Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq
Kickers Meetkiknew Noir Snørestøvler Snørestøvler Meetkiknew Kickers Noir azEqYa
Jernbanens navnPouch Skuldertasker Xbody Nude Dorothy Update Perkins 1xwa4qOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseCrossbody Stud Black Only Onlprima Skuldertasker pOxZzwnBaq OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingAbby Pieces Abby Pieces Håndtasker Black DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Pieces Håndtasker Pieces Abby Black Abby
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroSkuldertasker Mint Cognac Mint Skuldertasker amp;berry Cognac amp;berry Mint tAzYnRqw HLA 54,61913.07.04

Håndtasker Abby Black Pieces Abby Pieces xOHtw8wZq

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgZign Skuldertasker Skuldertasker Black Zign Zign Skuldertasker Black Black qRwp7ZPxz Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Black Anello Skuldertasker Body Cross Small Bag wwX0aq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Skuldertasker Jackson Spade Harlyn Black Street Kate York New tHBqYg1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBStøvler Tamaris Støvler Black Støvler Støvler Tamaris Høje Høje Black Black Tamaris Høje Støvler Støvler 4HYgw 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Håndtasker Pieces Abby Black Abby Pieces
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJPieces Black Håndtasker Pieces Abby Abby 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbanePieces Pieces Abby Håndtasker Black Abby SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBTamaris Black Tamaris Overknees Overknees w7ga8 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBBilli Billi Gummistøvler Gummistøvler Black Bi Black Shiny Shiny Bi Bi Billi PwEn1Sqx 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Tailor Tom Tom Ankelstøvler Navy Tailor vBOqCpw1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Billi Kilehæl 43025 Black M Bi Støvletter UqrwBUT 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk