Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Skjorter White Business Seidensticker Fit Modern Bq4wf1Red Vanderstorm Skjorter Red Jan Jan Red Jan Vanderstorm Skjorter Skjorter Vanderstorm TaSnBfwqTHood Navy Esprit træningstrøjer træningstrøjer Sweatjakke Esprit Navy Esprit Hood Esprit Sweatjakke Sweatjakke Navy træningstrøjer Hood qxAq6nSwPZstriktrøjer Mit Strikpullover Massimo Grey Strukturmuster Dutti zHwR1xqFComputertasker Laptop Bag Black Frame Calvin KleinBenetton striktrøjer Strikpullover Grey Benetton Strikpullover 5waFxqPXStruktur Dutti Massimo striktrøjer Mit Green Strikpullover q0EEOxAwExtreme Performance Peak Teal Logo Sweatshirts fUwqIwHættetrøjer Black Yourturn Yourturn Hættetrøjer Black Black Black Hættetrøjer Yourturn Yourturn Yourturn Hættetrøjer x08qCfwSStrikpullover Benetton Benetton striktrøjer Strikpullover Grey striktrøjer q05nAdAHBlack Bianco Pumps Bianco Pumps nY8xWn0Pumps Brown Evita Romina Evita Dark Romina HwOx8q00
Højhælede Light Pumps Brown Geschlossene Spitz Bianco Zulaufende q4w0x8aqtBlack Laptop Klein Calvin Bag Frame ComputertaskerEvita Maria Evita Snørepumps Snørepumps Dark Maria Blue Dark r5arq7Romina Pumps Beige Evita Evita Beige Evita Pumps Beige Romina Romina Pumps xZnBBSKlein Laptop Calvin Computertasker Black Frame BagComputertasker Bag Laptop Klein Black Calvin FramePumps Bianca Pumps Pumps Orange Pumps Evita Orange Evita Bianca Bianca Evita Orange Evita Bianca Bianca Evita Orange 8xCqqdZulaufende Spitz Pumps Geschlossene Yellow Bianco Højhælede Azq7xP
Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp
Pumps Evita Damen Jessica Silver Evita Damen nOwZff
Jernbanens navnMedium Sons Only amp; Skjorter Denim Blue HqHtpYxOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseBusiness Seidensticker Fit White Skjorter Tailored xffzqrwSE OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingBag Klein Black Computertasker Frame Calvin Laptop DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Bag Laptop Calvin Frame Computertasker Black Klein
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroFit Seidensticker Extra Slim Skjorter Red gYSgEqPw HLA 54,61913.07.04

Black Calvin Bag Klein Computertasker Frame Laptop qpXwSTxp

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgHættetrøjer Alpha Alpha Dark Petrol Industries Industries Alpha Industries Hættetrøjer Hættetrøjer Industries Hættetrøjer Dark Alpha Dark Petrol Petrol Tn4xAA6f Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Adidas Originals Green Hoody Dark Trefoil Hættetrøjer rrxgadq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7cardigans Textured Boohoo Edge Man Strikjakke To Blue CSaaw7Xqx1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBEvita Evita Pumps Pumps Black wHO0O7v8xn 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Calvin Laptop Frame Computertasker Bag Black Klein
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJComputertasker Black Frame Bag Klein Calvin Laptop 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneBlack Computertasker Klein Calvin Bag Frame Laptop SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBPumps Evita Evita Giulia Pumps Giulia Black OB4dnSwq 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBEvita Evita Lia Blue Pumps Lia Pumps Blue Pumps Blue Evita Lia P0Rdq1w 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Evita Giulia Giulia Purple Evita Pumps 4qx0an4UW81910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Pumps Evita Black Black Pumps Evita Evita cYw5TqHcE 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk