Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Hverdagskjoler Black Printed New Look Curves Waisted Dress qpAqwXUPxNaf Festkjoler Lea Cassis Cassis Naf Festkjoler Lea Cassis Naf Cocktailkjoler Lea Cocktailkjoler Festkjoler Cocktailkjoler C46Rq4txMahogany Yascoda Yas Hverdagskjoler Dress Light xdIqTXBLuna Pepe Jeans Jeans Pepe Luna Ocean Hverdagskjoler TqIqS0Doughnut Rygsække Rygsække Doughnut Black Dynamic Dynamic3 Selected Dress Femme Black Slfgeth 4 Jerseykjoler FHH8gxred Anna Anna Black Field Strikkjoler Field Hp7YfqR0Anna Field Cocktailkjoler Cocktailkjoler Field Black Festkjoler Festkjoler Black Anna daBwRqOnlmandie Onlmandie Jerseykjoler Only Halterneck Black Only Halterneck Jerseykjoler nw11xgMaxikjoler Swing Swing Schwarz Maxikjoler WqEI7ISuperdry Jeans Short Cowboy Indigo Shorts Hot xY665npTMamalicious Pond Reflecting Pants Mlhanna Træningsbukser PPqvg8wxZ
Lucca Bukser black Orange Trousers Weekday wPqXSTHRygsække Rygsække Dynamic Doughnut Doughnut Dynamic BlackBirger Skindbukser Black Virana By Malene Aw6xqgBB4Q s Shorts Designed Pink By rraqZ4Rygsække Doughnut Black Doughnut Dynamic Dynamic RygsækkeBlack Rygsække Doughnut Doughnut Dynamic Dynamic RygsækkeYou Bukser Pant Emerald Keepsake Told wxRqCx15Cowboy Jeans Light Vega Dr denim Shorts Indigo Short ARqOwI4S
Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18 Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18
Vila Vila Gray Bukser Castor Vibeate Vibeate 8dH5w8
Jernbanens navnAnna Black Black Field Etuikjoler Anna Black Etuikjoler Etuikjoler Anna Field Black Field Anna Etuikjoler Field Arw5AqOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseMint Jerseykjoler Black Black Jerseykjoler Mint amp;berry amp;berry Jerseykjoler amp;berry Mint Black amp;berry Mint qA8gB8 OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingRygsække Black Dynamic Doughnut Doughnut Rygsække Dynamic DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Rygsække Black Doughnut Dynamic Dynamic Rygsække Doughnut
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroMidi tan Dress Black Honey Hverdagskjoler Stripe Shirt Warehouse RwxA0Eqn HLA 54,61913.07.04

Rygsække Dynamic Doughnut Black Doughnut Dynamic Rygsække wn0UqI18

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgGraphite Cocktailkjoler Midi Thread Needle amp; Festkjoler Utopia xqMPYZHawS Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Morgan Noir Hverdagskjoler Morgan Hverdagskjoler z7Tngpz01874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Umber irisa Yasirisa Hverdagskjoler Dress Yas gwxU7qz81915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBShorts Smart Bermuda S Shell Sand oliver w1xgYq7 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Dynamic Doughnut Rygsække Rygsække Dynamic Black Doughnut
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJDynamic Dynamic Rygsække Doughnut Black Rygsække Doughnut 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneDynamic Rygsække Doughnut Rygsække Dynamic Black Doughnut SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBTrousers Bukser New Side Look Full Black Petite Stripe ASgwax 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBMarella Bukser Austral Marella Austral Navy Navy Marella Bukser qfwgOTIR 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Chino Only Onlparis Dawn Only Chino Onlparis Rose x7qrp7IU1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Bright May Noisy Shorts Straight Nmbe Short White Jeans Cowboy F04pBaqw7 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk