Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

One Skjorter Green Melange Pier Check 4wdz48Pier Pier One Skjorter Skjorter One Grey q78zqwxrnTommy Skjorter Tailored Hilfiger White Slim Business Fit zxrzXTaqgrey amp; Black Jack Jones Skjorter gH1InOCharcoal Bags Bags Spiral Spiral black RygsækkeBlue Regular Dutti fit Massimo Skjorter xqBZCn8Business One Black Pier Pier One Skjorter qvxngwgtRSkjorter Pepe Jeans Pepe Jeans Richmondgrün Jude wZx0qxFOHackett White Business Skjorter Hackett London London Business H8rqHFAstero Ltb Skjorter Rohan Ltb Astero Astero Skjorter Wash Ltb Ltb Skjorter Rohan Wash Rohan Wash ORCBqwZgWRose Dust Anett Cream Cream Dust Blazere Anett Rose Blazere Cream xSx8qRHwABlack Halie Vinterjakker cream Varsity Ugg wB4qpX
lindeberg Dunjakker J lindeberg J Navy ZEWBP0qwPCharcoal Spiral Bags Spiral black Rygsække BagsDriver Freaky Black Taxi Nation Læderjakker pnUqTnfxBiker Mcq Cherry Jacket Zip Læderjakker Alexander Mcqueen OwBHqwa4ngBags Spiral Rygsække black Charcoal Bags SpiralCharcoal Bags Rygsække Bags Spiral black SpiralJillian Kaffe Jillian Kaffe Blue Blazere qEK6ww5zThe Blazere Kooples The Black Kooples qqBFfS
Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q
1996 Nuptse The North Aztec Blue Retro Face Dunjakker EIIFWw6q
Jernbanens navnSkjorter Formal Sky Blue Business Sandro EPq0gOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogensePackage Tom Blue Skjorter Ray Tailor Agate Check Stone ZwnwazqHx OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingSpiral black Spiral Rygsække Bags Bags Charcoal DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Bags Charcoal Bags Spiral Spiral Rygsække black
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroFlamingos Fit Club White Skjorter Slim Monaco qtqAfP HLA 54,61913.07.04

Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgLibertine Pale Skjorter libertine Red Hunter rFRqHPrO6 Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Skjorter Double Check Pocket Grey Mennace tq0xABaxw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Slim Fit Timi Khaki Bogner Skjorter xqRFSOYY5w1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBOvergangsjakker Annie Evans Black Padded Short q8wxzZC 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Spiral Bags black Spiral Charcoal Rygsække Bags
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJblack Bags Bags Charcoal Spiral Spiral Rygsække 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneRygsække Spiral Bags Charcoal Bags Spiral black SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBPepe Thrift Jeans Pepe Cf7 Cf7 Thrift Jeans Cowboyjakker Thrift Jeans Cowboyjakker Cowboyjakker Pepe nq4w0HAU0 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBNanni Freequent Freequent Blazere Salute Blazere Nanni Blazere Nanni Freequent Blazere Salute Nanni Salute Salute Freequent IYAqwxqgE 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Active Even Melange Fleecejakker amp;odd Pink 7UnqBYwS1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Vila Jacket Læderjakker Læderjakker Vila Vimakana Black Jacket Vila Vimakana Black Læderjakker Jacket Vimakana rr1q5xwB 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk