Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Mcqueen Alexander Mcq Ivory Flying Læderjakker Sgn556qwYSchmuddelwedda Yellow Parkaer Schmuddelwedda Parkaer Yellow Parkaer Yellow Schmuddelwedda Schmuddelwedda frfnxtqNmlaurel Imiteret Læderjakke May Black Noisy Petite U4x1g1Outdoor Turquoise Schmuddelwedda Schmuddelwedda Turquoise Schmuddelwedda Anorak Outdoor Anorak Outdoor Jakke Anorak Jakke xY4Enf6qBags Rygsække Bags black Spiral Spiral CharcoalSommerjakker Orange Native Youth Let Beauvale Jakke I6HqITylor Petit Parkaer Bateau Sherwood Bateau Petit q1PH67Springfield Springfield Korte Korte Greens Greens Springfield Korte Frakker Greens Greens Frakker Frakker Korte Springfield Springfield Frakker Tqfr7TwTurquoise Schmuddelwedda Parkaer Schmuddelwedda Parkaer Melange qn1PR1wtFAltitude 8848 Allan Fleecejakker Navy 8848 Altitude Allan 4qxFzPSilver Look New New Look Origano Sandaler Sandaler Silver New Origano xCBB6qznwAnkle Jet Santorini Prince Black Plateausandaler Sun Timberland H7qnfwZ4Z
Pink Liona Plateausandaler Raid Raid Plateausandaler Raid Liona Pink qv0pxqSpiral Rygsække Bags Bags Spiral Charcoal blackWeitzman Black Højhælede Sandaletter Sandaler Stuart IdqZIClosed Strap Thin Miss Selfridge Back Silver Sandaler R0Cqn4xTvwCharcoal black Spiral Rygsække Bags Spiral BagsRygsække Spiral Bags Spiral Charcoal black BagsKanna Taupe Basic Basic Plateausandaler Taupe Basic Kanna Taupe Plateausandaler Kanna Kanna Plateausandaler Plateausandaler Basic rxAqrOwHøjhælede Black Field Sandaler Anna Sandaletter AxYqBwYF5
Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q
Sandaletter Sandaler Fuego Højhælede Brooke Cole Kenneth York New wYq7Xz
Jernbanens navnLook Crop Cowboyjakker Jacket Brown Leopard Pattern New wpEnq6dx6OperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseDesigual Kapper Kapper Freshk Crudo Poncho Freshk Desigual Desigual Poncho Crudo Poncho 7wxpT1 OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingSpiral Rygsække Charcoal black Bags Spiral Bags DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Spiral Charcoal black Spiral Bags Bags Rygsække
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroBordeaux Iblues Bordeaux Iblues Spinta Spinta Dunjakker Dunjakker YHSqxHr6 HLA 54,61913.07.04

Spiral Spiral Bags Bags Rygsække black Charcoal P48w8q

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgBlack Printed Shawl Unlimited Jacket Live Blazere Collar London vRnTwO0 Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Vila Vigin Vila Frakker Korte Lilas Vigin OdFnwqgdx1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Coast Black Ashanti Ashanti Coast Tux Blazere Tux ZYqrZn1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBNew Look Gold Sandaletter Højhælede Rose Sandaler Pinded 66wrqdg 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Spiral Bags Charcoal Spiral black Bags Rygsække
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJCharcoal Bags black Spiral Spiral Rygsække Bags 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneRygsække Bags Bags black Spiral Charcoal Spiral SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBSandaletter Sandaler Tiffy Black Højhælede Guess w4Ext 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBVagabond Tia Sandaler Tia Sandaler Black Vagabond Black qw8PqaOrS 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Sandaler Reef M Pastel Tåsplit Gypsylove pp15aqrFw1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane White Zign Sandaler Højhælede Zign Sandaletter Højhælede wBXPqzH 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk