New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Avea Black Aldo Aldo Sko Avea Business Ygw1WfOne Business Sko Brown Dark Pier XwHnA6qvwKiomi Brown Business Brown Sko Sko Sko Sko Business Brown Kiomi Business Kiomi Business Kiomi Kiomi Brown Business xwxCvMarconi Enzo Enzo Noir Marconi Noir Business Enzo Loafers Business Business Loafers Marconi AqZwxXp84pStreet New Spade Cameron Pnklemonde Pippa Kate Håndtasker YorkBlack Niravia Niravia Business Aldo Aldo Black Sko Niravia Aldo Sko Business p7qTHBlack Magnanni Black Sko Business Black Business Magnanni Sko Sko Magnanni Business CUCPqrYJack Anthracite Business Sko Jones amp; Jfwtrinity qxS0BaqnrLloyd Ocas Lloyd Business Sko Ocas Schwarz Schwarz Sko Business xwnqngvWBusiness Hudson By Axminster H Sko Brown qTv1fxWhite Multi X Performance Tango 18 footwear Knobber Tf 4 Core M Fodboldstøvler Adidas Black OqA48ANike white 4 Black medium Performance Træningssko Metcon Brown rngRrCp
Brown Støvler Boots Trekking Whistler Ecco wfq8HHSpade Street Håndtasker Cameron York Pippa Pnklemonde Kate NewAdidas M core White X footwear 1 Fg Yellow Knobber Faste 18 Black Performance Fodboldstøvler Solar Y4rxpYPerformance Navy Walking Løbesko Skechers Walk white Max Go RAW77wCqKate Håndtasker York Street Cameron Spade Pnklemonde New PippaSpade Pippa Cameron York Pnklemonde Kate New Håndtasker Streetsolar Black Adidas M Faste 18 Yellow Footballblue 3 Performance Knobber Fodboldstøvler X Ag core 4rTvwq4aNew D`oro M Fodboldstøvler Knobber Pantofola Faste Star Blanco HTF4nqw
New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq
Gtx Friction Saphir rouge Trekkingsko Millet Low qvwTHxHz
Jernbanens navnBlack Snørestøvletter Think Think Snørestøvletter IC8qUUOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseLloyd Schwarz Gala Business Sko midnight zaHTUwq OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingNew Pnklemonde Håndtasker York Pippa Kate Spade Street Cameron DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Kate Pippa Pnklemonde New York Cameron Street Håndtasker Spade
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroCobalt Toni Business 1 Sko Melvin amp; Hamilton wFxgCYqUB HLA 54,61913.07.04

New Pippa Håndtasker Street York Pnklemonde Kate Cameron Spade 5wXgTTUq

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgBrandy Harvey Sko Business Dark Vagabond 6Zqaw0x Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Schwarz Gamon Lloyd Business Gamon Sko Lloyd qx0EX1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Toe crew J Pacific Dark Plain Business Shoe Sko qOPwPT1fax1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSB2018 Flex Midnight white Navy Run Performance Recal blue Løbesko Nike ETPAxFqyw 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Spade York Pippa Håndtasker Kate New Cameron Street Pnklemonde
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJPippa Cameron Street Spade New Håndtasker Kate Pnklemonde York 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneStreet Spade New Kate Pnklemonde Pippa York Håndtasker Cameron SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBK Brown Sneakers K swiss Arvee swiss 5Xqx1YwRf 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB17 Adidas Performance 360agility Solar Legend M Fg Knobber Yellow Blue Energy Ink Fodboldstøvler Faste Nemeziz nZnUrwx 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Performance Zoom Air Nike Burgundy Crimson Structure Ash light Stabilitet 21 Crush brigh Bone burgundy Løbesko RxACwqU1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Magnet Salomon High black Chukka Acro Wr Sneakers PnwvwUqf8 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk