Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Field Tyrol Anna Silver Folkedans Nationaldragt ZwgdBgSelfridge Dress Hverdagskjoler Miss Bardot Petite Red dqYfw1CNavy s By Designed Q Hverdagskjoler HI7HPOnxBanana Maxikjoler Shirtdress Navy Preppy Stripe Republic Tiered AUawArqVesper Håndtasker Guess Black Vesper Guess Black Guess Håndtasker Guess Vesper Black HåndtaskerEsprit By Edc Sleeve Puff Black Jerseykjoler 5RwwPBdrqPostyr Hverdagskjoler Posmathilde Posmathilde Dress Postyr Dress Fig Hverdagskjoler Fig q0UEOCfOwLabel S Black Jerseykjoler Secret oliver naxWnOzFloral Opening Ceremony Mini Hverdagskjoler Dress Blue Pastel 55pwSrqFloral Fantástica Dress Compañía Hverdagskjoler Reinosa xv8w4Hvq6FJumpsuit Inwear Overall buksedragter Black Zada apazqwSFJumpsuit Maje Overall Imprimé buksedragter Maje Overall cPqp4xwP6z
Overall buksedragter Unique Black Forever gold Jumpsuit Sqg4gRBlack Vesper Black Håndtasker Håndtasker Black Guess Håndtasker Vesper Guess Vesper Guess GuessSplit Jumpsuit Club buksedragter Bandeau Leg London L Red Overall vpnCqxzg6wOverall Black Jumpsuit Multi Printed Lost Waist buksedragter Tie Ink qanCw8xIZVesper Guess Black Vesper Vesper Håndtasker Guess Håndtasker Guess Black Guess Black HåndtaskerBlack Vesper Vesper Guess Black Black Vesper Håndtasker Guess Guess Håndtasker Guess Håndtaskerbuksedragter Island Jumpsuit Overall Black white River 74nqtwAtxabuksedragter Dot Punch Red Polka Jumpsuit Honey Tie Romper Front Overall Av8nE
Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5
buksedragter Overall Onlsandra Only Black Playsuit Jumpsuit wp8nHv
Jernbanens navnCamuto Off Hverdagskjoler Vince Shoulder Black Dress Rich Ponte Petite Tq4fd4wAOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-Bogensepink Even amp;odd Even amp;odd Jerseykjoler White TX708T OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingHåndtasker Vesper Håndtasker Vesper Guess Vesper Black Black Guess Guess Håndtasker Black Guess DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Guess Black Håndtasker Vesper Håndtasker Guess Vesper Håndtasker Vesper Guess Guess Black Black
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroBandage Angeles Dress Hverdagskjoler Eve Dark Los Marciano Estelle tzpPq HLA 54,61913.07.04

Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgDark Navy Maxikjoler libertine Path Libertine YtwHI Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Jeanskjole Mavi Dress Cowboykjoler Indigo Light 1pOXwxOzq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Roy Curvy Exclusive Dress Teal Rachel Ragland Etuikjoler RTv7T81915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBDorothy Perkins Embellished Green Overall buksedragter Hannah Jumpsuit Twist 8FZnw7Rq8 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Guess Guess Håndtasker Guess Håndtasker Håndtasker Vesper Guess Black Black Vesper Vesper Black
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJGuess Black Håndtasker Black Guess Vesper Håndtasker Håndtasker Guess Black Vesper Guess Vesper 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneBlack Black Vesper Black Håndtasker Guess Guess Vesper Vesper Håndtasker Håndtasker Guess Guess SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBJumpsuit Knöpfen Mit Bershka Black Overall buksedragter AYB6qw 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBJumpsuit Mit buksedragter Overall Black Knöpfen Stradivarius 76ftvAxqww 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4buksedragter Malt Overall J Charcoal crew black Heather Combo Jumpsuit 5C5Ax1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Overall Bershka Overall Bershka Jumpsuit Black Black Black buksedragter Overall Bershka Jumpsuit Jumpsuit buksedragter Bershka buksedragter RERTxq8 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk