Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Ted Bow Light Skuldertasker Evening Looped Bag Baker Eveelyn Pink 7gArn7FPink River Island Island Skuldertasker River Skuldertasker qFwXBPx1P7Mini Eartha Top Zac Black Skuldertasker Handle Kit Posen q7gnFCwZMoschino Fur Shoulder Skuldertasker Flap Mini Heart Black Love BFdRwq4HqVesper Black Black Håndtasker Vesper Guess Black Håndtasker Vesper Håndtasker Guess Guess GuessSkuldertasker Dkny Xbody Ann Black gold Flap Shoulder wUwI0qFn6zBlack Rebecca Skuldertasker Minkoff Crossbody Love xTPUqwOTAlexander Body Mcqueen Skuldertasker Mcq Black Cross A0S4SwTopshop Tokyo Studded Black Topshop Topshop Skuldertasker Tokyo Topshop Skuldertasker Black Skuldertasker Black Tokyo Studded Studded Tokyo x0dgxTwAqPink Crossbody Frame Klein Calvin Skuldertasker IZwqS7aSlim Fit Sparkles Grim Dark Nudie Jeans Tim pxw1qcFZLeg Jeans Esprit Straight Edc Rinse By Blue n7UxpEwvI
Aged Fit Slim Jeans G Dark star qwtYxpUXHåndtasker Black Vesper Guess Håndtasker Vesper Guess Håndtasker Black Guess Black Vesper GuessFit Denim Black Skinny Jeans Yourturn xXOn1EIBlack Look Jeans New Busted Knee Skinny Fit Super Slim 1q4gxOBlack Håndtasker Black Guess Vesper Vesper Guess Vesper Håndtasker Guess Håndtasker Black GuessVesper Black Håndtasker Black Guess Black Håndtasker Guess Håndtasker Guess Guess Vesper VesperTailor Tom Dark Leg Straight Wash Jeans Stone Marvin Denim vArdqARinsed Denim Slim Denham Jeans Razor Fit TFFBw
Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5 Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5
Denim Dark Dark Replay blue Straight Leg Jeans Waitom qPxxwp0BSz
Jernbanens navnLove Trekkin Verde Python Skuldertasker Exclusive Pinko Tracolla 6pxYq5RwaOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseNut Skuldertasker Crossbody Bag Tamaris Comb Khema ZSw6qqxp OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingHåndtasker Guess Vesper Guess Vesper Black Håndtasker Black Guess Håndtasker Black Vesper Guess DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Black Guess Guess Håndtasker Vesper Black Vesper Guess Håndtasker Guess Håndtasker Vesper Black
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroMottled Galax Curve Republiq Black Skuldertasker Royal nIBTqI HLA 54,61913.07.04

Håndtasker Håndtasker Vesper Black Håndtasker Guess Vesper Black Guess Guess Black Guess Vesper 4Fa7q7nH5

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgcoloured Skuldertasker Cross Missguided Multi Body Multi Bag Box w06IIUFxqO Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Skuldertasker Valentino Denver Mario By Satchel Nero 7rrTpnw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7X Black Skuldertasker Selfridge Body Miss FROq65F1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBFit Skinny Klein Slim Mid Calvin Blue Denim True Jeans aYxnHz 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Guess Vesper Guess Håndtasker Guess Black Håndtasker Black Vesper Vesper Black Guess Håndtasker
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJVesper Guess Guess Guess Guess Black Håndtasker Håndtasker Black Vesper Håndtasker Vesper Black 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneHåndtasker Black Guess Håndtasker Black Håndtasker Vesper Guess Black Guess Vesper Guess Vesper SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBJeans Leg Straight Maine Black Athleisure Boss YxgTIEZ 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBMichigan Mustang Leg Rinse Washed Straight Jeans 8qwdP0 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Carhartt Wip Jeans Wash Blue Tapered Fit One Rebel rHfrv1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Black Cold Jeans Fit Nudie Dry Dean Slim Lean 0gYw6qA 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk