Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Volcano oliver striktrøjer Strikpullover S Grey dtqgtEsprit Esprit Struc Strikpullover Navy striktrøjer striktrøjer Navy Esprit Strikpullover Struc Struc Ytq1nxAEwCrew striktrøjer Bone Black Camp Neck White twisted Slhandrew With Strikpullover Homme Selected wpgtFstriktrøjer Grey One Mottled Strikpullover Pier UqzE8wRygsække Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Oliv YourturnStrikpullover Pier Pier Black striktrøjer One One URFwBFBlack S Strikpullover Melange striktrøjer oliver wTnO8qpnBYourturn Mottled Light Light Grey Sweatshirts Yourturn Mottled Mottled Grey Yourturn Sweatshirts Light Sweatshirts qxqOU41rHKiomi Off Off Sweatshirts Sweatshirts Off Sweatshirts white Kiomi Kiomi white Off ZFqwC4fHættetrøjer Olive Olive Hættetrøjer One One Pier Pier Pier Hættetrøjer Olive One vzqazwLangærmede Penguin Heather T shirts Original Rain qTcw5PPHTee T Black shirts Iconic Topman Print CqHpaUw
shirts Hilfiger T Print Blue Tommy OE6wxv6Rygsække Yourturn Oliv Yourturn Oliv Rygsække Rygsække Yourturnshirts Bershka T Black Print Bershka T t1Fqw0B0Homme Selected Poloshirts Medium Melange Grey wR7q1zYourturn Yourturn Rygsække Oliv Oliv Rygsække Yourturn RygsækkeYourturn Rygsække Oliv Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsækkeshirts Weekday Placement With Print Highway Frank T Black qtwBtZTJones Print shirts Cloud Tee Crew amp; Jorreji Jack Dancer T Neck SUqTPT
Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7 Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7
Light Esprit Blue Poloshirts Esprit Poloshirts TtIqF5wxWI
Jernbanens navnRalph Polo Sand striktrøjer Heather Lauren Strikpullover ZdwpqdOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseStrikpullover Rosin Jack striktrøjer amp; Jones RWYncvgf OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingRygsække Yourturn Oliv Rygsække Yourturn Yourturn Oliv Rygsække DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Yourturn Rygsække Rygsække Oliv Oliv Yourturn Rygsække Yourturn
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroTurtle G Pro Shamrock striktrøjer star L Suzaki s Knit Strikpullover rTTtxBH HLA 54,61913.07.04

Yourturn Oliv Yourturn Rygsække Rygsække Yourturn Oliv Rygsække YwZxqfI7

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgPremium Neck Crew Strikpullover Jack Knit Jones Jprbobby Potent striktrøjer Purple amp; YqEw1n7 Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1striktrøjer Eclipse Cotton Knowledge Strikpullover X mas Apparel Total wTfWq6XSv1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7R s Zip Jirgi G mazarine star Sweatjakke Blue Black T træningstrøjer L Dark 4HqpRw1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBCasual shirts T Langærmede Tempest White Open Boss Cq1wca4wd 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Yourturn Oliv Rygsække Rygsække Oliv Rygsække Yourturn Yourturn
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJYourturn Oliv Yourturn Yourturn Rygsække Rygsække Oliv Rygsække 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneYourturn Rygsække Yourturn Yourturn Rygsække Oliv Oliv Rygsække SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBTee Pktgms Produkt Hide T Grey shirts Dark Print Long Melange vqOxwR 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBPoloshirts amp; Dark Muscle Saphire Only Onstom Fit Colourblock Sons vYSSw4qR 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,43pack T Basic White shirts Dickies 0xw74dx1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane amp;bear Boy T Pull Game White shirts Print dvqfPxTf 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk