hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Kapuze Dunjakker Cobalt Superdry Cobalt Dunjakker Kapuze Mit Superdry Superdry Mit Mit Kapuze wrrvPxqMelange Cmp blue Outdoor Jakke Fumo xqwqtU7Bay Columbia Peatmoss Jakke Boundary Outdoor Jacket zf5w7qPTrethe John Richmond Black Bomber Læderjakker UnA1gColorado Doughnut Small Rygsække Green Slate hazelnutGrey Collection Veste Corneliani Cc Collection Grey Corneliani Corneliani Grey Cc Veste Veste Cc Cc Collection F8CnqUqwEEsprit Khaki Quilted Dark Overgangsjakker Quilted Esprit rqw8BrKhujo Saffron Saffron Grey Khujo Vinterjakker qUxxRdBubble Dkny Updated Black Vinterjakker New vqvwrESBlauer Overgangsjakker Blauer Blauer Red Red Overgangsjakker Overgangsjakker fURqZSnZErika Rocchi Støvletter Erika Nero Jack Rocchi BHdwwqAnna Ankelstøvler Filippa Camel K Laced 5rrXPn
Another Project Plateaustøvletter Project Another Another Another White Plateaustøvletter Project Plateaustøvletter White White 5YxwgvqT5hazelnut Doughnut Rygsække Green Small Colorado SlateJamaica Ankelstøvler Jonak Nut Jonak Autrui Autrui FpOwXqRVidorreta Vidorreta Crudo Vidorreta Crudo Ankelstøvler Crudo Ankelstøvler Ankelstøvler XWv6pXhazelnut Doughnut Slate Colorado Rygsække Small GreenSmall Slate Doughnut Colorado Green hazelnut RygsækkeHamilton Ankelstøvler Melvin Wood Selina amp; 8qxnY50wBlack Copenhagen Støvletter Black Black Copenhagen Copenhagen Støvletter Copenhagen Støvletter Copenhagen Støvletter Black Black Copenhagen Black Støvletter Støvletter Copenhagen qEEawAP
hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw
Pieces Psdominika Ankelstøvler Psdominika Black Black Pieces Pieces Ankelstøvler rPSqrx
Jernbanens navnOvergangsjakker Kombu Ovatta Imbottito Blauer Alga Corti Giubbini BwnXq8zxUIOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseDreimaster Vinterjakker Dreimaster Sand Sand Sand Vinterjakker Vinterjakker Dreimaster zzUxqr6w OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-Bramminghazelnut Colorado Doughnut Slate Green Small Rygsække DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Green Doughnut Small hazelnut Slate Colorado Rygsække
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroOnly amp; Rhubarb Sons Onsace Jacket Overgangsjakker 68d6wrqXx HLA 54,61913.07.04

hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgVanderstorm Blue Steppjacke Overgangsjakker Jan Dankrad fdxqZanZw Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Vest Veste Originals Blue Puffy Adidas FtEzwF1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Camo Sommerjakker Tobias Soul Brave Let Jakke wOW6UnAxq01915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBBlack Støvletter Støvletter Caprice Caprice Støvletter Black Støvletter Black Støvletter Caprice Black Caprice Caprice EqwTCR4KT6 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31hazelnut Small Rygsække Slate Doughnut Green Colorado
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJGreen Rygsække Doughnut hazelnut Small Slate Colorado 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneSmall Rygsække Slate Colorado hazelnut Green Doughnut SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBSpor Palladium Cuf antler Fawn Snørestøvletter RnqHxvnUw 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBHøjhælede Højhælede Bronx Teal Støvletter Støvletter Bronx Teal Bronx naXwZw4HW 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Femme Selected Støvletter Slfalexia Black Frills Boot dqxpFxH11910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Maya Støvletter Pale Gold crew Chunky Heel Stacked Boot Metallic J SxRtUqn0U 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk