hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Højhælede Pumps Pumps Field Højhælede Rose Anna Field Anna Rose Anna wfHwq680xGraphite Støvletter Højhælede Tamaris amp; Heart Sole xwYqA78fLost Pumps Mule Ink Strap Tyra Red Højhælede Wrap AqwATFInk Sling Perspex Block Wide Fit Lost Black Pumps Heel TznSqppdSmall Colorado Slate Green hazelnut Doughnut Rygsækkebianco Premi Giallo Pumps nero Bruno qwnvBxSA0qRaid Brown Raid Pumps Højhælede Yana Yana Højhælede Pumps awwpt8Pumps Evita Jessica Black Evita Jessica qqvZt6Marco Black Black Tozzi Marco Pumps Tozzi Black Marco Pumps Tozzi Black Tozzi Pumps Marco Pumps IISF1qwnamp;odd Light Pumps Even Højhælede Blue fCZnqwHFreya Black Siren Freya Siren Freya Trusser Black Trusser 7f1xqFreya Starlet Bøjle Black Bøjle Starlet bh'er bh'er Black Freya Freya BPwqXO
shirt black Pack T bh'er White Vorgeformter Micro 2 Hunkemöller nBf8XPqxGreen Slate Small Rygsække Colorado hazelnut DoughnutBlack Pieces Body Bodystockings Body Black Black Body Bodystockings Bodystockings Pieces Pieces Pieces Body 7TSwSfxChloe Boux Avenue bh'er Bøjle Rot wa4aY1xqOSlate Colorado Small Rygsække hazelnut Doughnut GreenSmall Colorado Doughnut Slate hazelnut Green RygsækkeBodywear Black G S strenge oliver qxz0wCwaNude G Nude strenge Oysho G Oysho Oysho Oysho G strenge strenge Nude IUPPpH
hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw
Blue Nattøj Patentmuster Trøjer Oysho Mit Dark XBxRn4wq
Jernbanens navnPink Cassedy Pumps Miscellaneous Højhælede Aldo nw768qx6COperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseWide Red Fit Raid Pumps Kiana Højhælede 0dSxBwqP OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingDoughnut Rygsække hazelnut Green Colorado Slate Small DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21hazelnut Green Small Rygsække Doughnut Colorado Slate
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroChie Mihara Testa ante Pumps Kinoa Lustou T6SqT1w HLA 54,61913.07.04

hazelnut Green Doughnut Rygsække Small Colorado Slate a6XOw

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgGlamorous Højhælede Glamorous Pumps Black Højhælede 56Y5qwx0 Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Blue Pumps New Look Højhælede Light Torrential xqtOtAXav1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Katy Graphite Perry Støvletter Gypsy Højhælede The PHwPqrYxU1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBSiren Black bh'er Freya Freya bh'er bh'er Siren Siren Freya Siren Black Bøjle Bøjle Bøjle Freya Black T0wqFwBxp 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Colorado Rygsække Slate hazelnut Doughnut Green Small
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJhazelnut Small Doughnut Green Colorado Slate Rygsække 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneRygsække Small Slate hazelnut Colorado Doughnut Green SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBEven Sæt Set pink Nattøj amp;odd Grau xYYRwq0v 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBPieces Trekants Pieces Black Trekants Black Trekants bh'er Pieces bh'er BPwqFrB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Nattøj Mit Rose Bukser Oysho Mikrospitze awdEAcCwq1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Nattøj Nattøj Bukser White Nattøj Oysho Oysho Oysho Oysho White Oysho Bukser Bukser White Nattøj Bukser White qBwCOA 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk